NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

14 stycznia 2014 r.

1326 zł dla WOŚP. Unikalny numer NŚ2014 przyz

Nocna Ściema dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 12 stycznia zorganizowaliśmy bieg Leśna Piątka #0 dla WOŚP z okazji 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po zakończeniu biegu wszyscy obecni mieli możliwość wylicytowania m.in. niepowtarzalnego i unikalnego numeru i możliwości startu na wybranym dystansie w Nocnej Ściemie 2014. Po ostrej wymianie kwot w trakcie licytacji zwyciezca ostateczn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 grudnia 2013 r.

Wesołych Świąt

Nocna Ściema życzy Wesołych Świąt Wesołych Świąt! Merry Christmas! Frohe Weihnachten! Hyvää Joulua! З Калядамі Хрыстовым! Dziękujemy Wam za udany 2013 rok i zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich naszych imprezach w nadchodzącym 2014 roku. WWW: NOCNASCIEMA.com Facebook: fb.com/nocny.maraton NASZE INICJATYWY W 2014 ROKU: Od kwietnia do września: Leśna Piątka - cykl biegów przełajowych https://5.biegnijmy.pl 12 lipca: KROS po CHEŁMSKIEJ - bieg na 5 i 10km (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 listopada 2013 r.

Uroczyste spotkanie z Wolontariuszami - relacja


Spotkanie z Wolontariuszami - 12 listopada, Urząd Miejski W końcu możemy zaprezentować kilka ujęć z tego, co miało miejsce 12 listopada w Urzędzie Miejskim podczas oficjalnego, podsumowującego Nocną Ściemę 2013, spotkania z wolontariuszami. Przede wszystkim każdy z obecnych mógł skosztować przygotowanego specjalnie na tę okazję tortu... oczywiście jak zwykle czarnego :). Poza słodkim przysmakiem wśród tych, którzy pojawili się w sali konferencyjnej, zostały rozlosowane upominki. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 listopada 2013 r.

Relacje z Nocnej Ściemy 2013. Jest ich już 19!


Relacje z Nocnej Ściemy 2013 Zachęcamy do lektury relacji, które sami napisaliście po Waszych przygodach z Nocną Ściemą 2013. Jest ich już 19 i wciąż pojawiają się nowe. Zawartych jest w nich mnóstwo przeżyć i Waszych doświadczeń, które przelaliście na słowo pisane. Są emocje i wzruszenia... no i oczywiście walka. Staramy zamieszczać się wszystkie Wasze wspomnienia, które do nas trafią, więc jeśli coś zostało pominięte - przekażcie nam tę informację. RELACJE Z NOCNEJ ŚCIEMY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 listopada 2013 r.

Uroczyste spotkanie Wolontariuszy Nocnej Ściemy

Uroczyste spotkanie dla Wolontariuszy Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy, którzy wzięli udział w przygotowaniach i realizacji Nocnej Ściemy 2013 oraz tych, którzy wspomagali nas w latach poprzednich. Zapraszamy również wszystkich, którzy mieli niemały wpływ na istnienie naszego biegowego święta, czyli sponsorów, partnerów, media i obdarowanych oraz innych chcących uczestniczyć w naszej wspólnej uroczystości. Chcielibyśmy podsumować Nocną Ściemę w większym gronie osób zaangażowanych w jej twor (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 listopada 2013 r.

DYPLOMY Nocnej Ściemy 2013...

Dyplomy - Nocna Ściema 2013 Udało się opracować system generowania i pobierania dyplomów z naszej oficjalnej strony. Teraz każdy, podając swój numer startowy, może pobrać i wydrukować sobie pamiątkowy dyplom. Co więcej... dla maratończyków przygotowaliśmy dwa wzory graficzne, wszyscy mają dodatkowy wpływ na pewne ustawienia. Ponieważ rozwiązanie to jest zupełnie autorskie, prosimy wszystkich o (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2013 r.

Mają za sobą maratony Nocna Ściema 2011-2013

Uczestnicy maratonu Nocna Ściema 2011-2013 Przedstawiamy listę osób, którym udało się ukończyć wszystkie dotychczasowe edycje maratonu Nocna Ściema... czyli począwszy od 2011 roku cały czas pozostają wierni królewskiemu dystansowi. Jak widać lista ta mocno się skurczyła - z 35 osób pozostało jedynie 16. Gratulujemy i mamy nadzieję, że będziecie starali się przedłużyć Waszą serię o kolejne starty w Koszalinie... a my posta (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2013 r.

Dziękujemy! Thanks! Danke! Kiitos! Дзякуй

Nocna Ściema 2013 Dziękujemy Wam za uczestnictwo w Nocnej Ściemie 2013. Odnotowaliśmy kolejny intensywny wzrost zainteresowania, choć biegi odbywają się w ostatni weekend października, a do tego w nocy :). Na metę maratonu wbiegło 200 osób (cztery uzyskały rekord świata - w tym jedna kobieta), półmaraton ukończyło 437 osób (260 z wynikiem lepszym od rekordu)... oczywiście nie wspominamy o rekordach życiowych - bo tych było zdecydowanie więcej. Jak rośnie Wasze zainteresowanie Nocną Ściemą? (podaje (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2013 r.

Medale Nocnej Ściemy 2013... takie były...

Medale - maraton Nocna Ściema 2013 Mimo, że nasza inicjatywa już się zakończyła, to wiemy, że nie każdy miał szansę podziwiać jedną z istotniejszych atrakcji biegów, która trafia na szyję każdego, kto pokonał swoje słabości i dotarł do mety. Są to oczywiście MEDALE. Nocna Ściema po raz koleny zaprezentowała wzory dotychczas nie stosowane na innych biegach. W maratonie medale przygotowane przez osoby autystyczne - podopiecznych Stowarzyszenia Terapeutów z Warszawy - zostały wykonane z plastrów (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 października 2013 r.

Nocna Ściema 2013 pomaga potrzebującym!

Nocna Ściema 2013 pomaga potrzebującym! Chcielibyśmy poinformować wszystkich o tym, co wsparła tym razem inicjatywa Nocnej Ściemy. W pierwszych dwóch edycjach przeprowadziliśmy akcję wspomagającą osoby z autyzmem. Tym razem postanowiliśmy przekazać wsparcie pięciu instytucjom. Podczas uroczystego zakończenia Nocnej Ściemy 2013 wręczyliśmy symboliczne czeki, w wysokości 1000 złotych każdy, dla: Hospi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 października 2013 r.

Adam Kaźmierski - oficjalny fotograf Nocnej Śc

Ujęcie z oficjalnej galerii Nocnej Ściemy 2013 Już wkrótce zaprezentowana zostanie pełna galeria - fotograficzny reportaż - Adam Kaźmierski Photography. Nasz oficjalny fotograf pracuje nad przedstawieniem wam wielu najwyższej klasy ujęć... (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2013 r.

Zdjęcia, filmy, multimedia...

Zapraszamy do przesyłania nam zdjęć i odnośników do galerii, filmów, materiałów o Nocnej Ściemie 2013. Będziemy prezentować to, co nam przekażecie... aby i inni mogli delektować się wspomnieniami. GALERIE ZDJĘĆ GAZETY VIDEO / TELEWIZJA RADIO Przypominamy o naszych konkursach. #1 NAJLEPSZE HASŁO DOPINGUJĄCE - 3 nagrody Nadsyłajcie fotografie Waszych haseł dopingujących z trasy Nocnej Ściemy 2013 za pośrednictwem serwisu mmkoszalin.eu bądź bezpośrednio do nas. Zgłosz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2013 r.

Wasze opinie i oceny.

Różne oblicza Nocnej Ściemy 2013 :) PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ Zapraszamy do dzielenia się z nami Waszymi wrażeniami z Nocnej Ściemy 2013. Mamy nadzieję, że mimo pewnych problemów udało nam się Was zadowolić... i przybędziecie do nas w Ściemniony weekend czwartej edycji, który wypada w dniach 25-26 października 2014 roku. Zanim udaliśmy się do domciu, musieliśmy sprostać kolejnemy istotnemu zadaniu... by po 13:30 czasu zimowego rozpocząć odpoczynek przy laptopie :). Dziękujemy Wam se (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2013 r.

Wyniki Nocnej Ściemy 2013 już są dostępne.

Wyniki - Nocna Ściema 2013 W razie wątpliwości co do wyników - prosimy o kontakt z nami. Informacje takie będziemy przekazywać do firmy zajmującej się pomiarem czasu, czyli Domtel-Sport. Na razie, przed korektą, wśród osób oznaczonych jako DNF są te, które po prostu nie odebrały swoich pakietów startowych... proszę więc o nie branie pod uwagę ilości takich przypadków :). Maraton (pdf) Klasyfikac (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2013 r.

Teraz to już tylko ŚCIEMA!

Woda na potrzeby Nocnej Ściemy 2013 Ostatnie szlify, końcowe odliczanie... 3-2-1 start... Dziś przechodziliśmy chrzest bojowy logistyki... na zdjęciu widać zapotrzebowanie jedynie na wodę. Nocna Ściema 2013 już tak naprawdę ruszyła... i to z wielkim zainteresowaniem. Pierwsze osoby mogły odebrać pakiety startowe, co umożliwiliśmy Wam już w piątek między 19 a 21. Okazało się, że chętnych nie brakowało (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste