NOCNA ŚCIEMA 2022 - 11 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2022
11 LAT

... 29-30 października
... dwunasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

29 października 2013 r.

Nocna Ściema 2013 pomaga potrzebującym!

Nocna Ściema 2013 pomaga potrzebującym! Chcielibyśmy poinformować wszystkich o tym, co wsparła tym razem inicjatywa Nocnej Ściemy. W pierwszych dwóch edycjach przeprowadziliśmy akcję wspomagającą osoby z autyzmem. Tym razem postanowiliśmy przekazać wsparcie pięciu instytucjom. Podczas uroczystego zakończenia Nocnej Ściemy 2013 wręczyliśmy symboliczne czeki, w wysokości 1000 złotych każdy, dla: Hospi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 października 2013 r.

Adam Kaźmierski - oficjalny fotograf Nocnej Śc

Ujęcie z oficjalnej galerii Nocnej Ściemy 2013 Już wkrótce zaprezentowana zostanie pełna galeria - fotograficzny reportaż - Adam Kaźmierski Photography. Nasz oficjalny fotograf pracuje nad przedstawieniem wam wielu najwyższej klasy ujęć... (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2013 r.

Zdjęcia, filmy, multimedia...

Zapraszamy do przesyłania nam zdjęć i odnośników do galerii, filmów, materiałów o Nocnej Ściemie 2013. Będziemy prezentować to, co nam przekażecie... aby i inni mogli delektować się wspomnieniami. GALERIE ZDJĘĆ GAZETY VIDEO / TELEWIZJA RADIO Przypominamy o naszych konkursach. #1 NAJLEPSZE HASŁO DOPINGUJĄCE - 3 nagrody Nadsyłajcie fotografie Waszych haseł dopingujących z trasy Nocnej Ściemy 2013 za pośrednictwem serwisu mmkoszalin.eu bądź bezpośrednio do nas. Zgłosz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2013 r.

Wasze opinie i oceny.

Różne oblicza Nocnej Ściemy 2013 :) PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ Zapraszamy do dzielenia się z nami Waszymi wrażeniami z Nocnej Ściemy 2013. Mamy nadzieję, że mimo pewnych problemów udało nam się Was zadowolić... i przybędziecie do nas w Ściemniony weekend czwartej edycji, który wypada w dniach 25-26 października 2014 roku. Zanim udaliśmy się do domciu, musieliśmy sprostać kolejnemy istotnemu zadaniu... by po 13:30 czasu zimowego rozpocząć odpoczynek przy laptopie :). Dziękujemy Wam se (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2013 r.

Wyniki Nocnej Ściemy 2013 już są dostępne.

Wyniki - Nocna Ściema 2013 W razie wątpliwości co do wyników - prosimy o kontakt z nami. Informacje takie będziemy przekazywać do firmy zajmującej się pomiarem czasu, czyli Domtel-Sport. Na razie, przed korektą, wśród osób oznaczonych jako DNF są te, które po prostu nie odebrały swoich pakietów startowych... proszę więc o nie branie pod uwagę ilości takich przypadków :). Maraton (pdf) Klasyfikac (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2013 r.

Teraz to już tylko ŚCIEMA!

Woda na potrzeby Nocnej Ściemy 2013 Ostatnie szlify, końcowe odliczanie... 3-2-1 start... Dziś przechodziliśmy chrzest bojowy logistyki... na zdjęciu widać zapotrzebowanie jedynie na wodę. Nocna Ściema 2013 już tak naprawdę ruszyła... i to z wielkim zainteresowaniem. Pierwsze osoby mogły odebrać pakiety startowe, co umożliwiliśmy Wam już w piątek między 19 a 21. Okazało się, że chętnych nie brakowało (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2013 r.

Niepowtarzalne medale!

Medale w Nocnej Ściemie 2013 :) W końcu możemy Wam zaprezentować medale :), które przygotowali dla Was... - W MARATONIE - podopieczni Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie - osoby z autyzmem. Każdy medal z indywidualnym numerem. - W PÓŁMARATONIE - uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie pod przewodnictwem Doroty Śnieg oraz Jerzego Morawskiego według wstępnej koncepcji Krzysztofa Stosio... z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2013 r.

Biegowa prognoza pogody.

Prognoza pogody na Nocną Ściemę Prognozy pogody są nieubłagane. Nocna Ściema najprawdopodobniej odbędzie się w warunkach dalekich do tych, które miały miejsce w piewszych dwóch edycjach. Zapowiada się, że długie rękawy w przekazywanych Wam koszulkach będą musiały być odcięte, zanim trafią do pakietów startowych. Pozostaje nam tylko czekać na jakieś informacje o poprawie, być może skontaktujemy się z wyższymi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2013 r.

SZABEL zabezpiecza Nocną Ściemę

Agencja Ochrony Szabel SZABEL jest Spółką bardzo silnie związaną z Regionem Środkowopomorskim. Zaufanie Mieszkańców, budujemy dzięki wspieraniu wielu inicjatyw i uczestnictwu w życiu Koszalina. Szczególnie istotne są dla nas projekty o charakterze sportowym. Chcemy, aby każda rywalizacja przebiegała bezpiecznie. Dlatego współpraca z Zespołem Koszykówki Męskiej AZS Koszalin i Zespołem Piłki Ręcznej Kobiet AZS (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2013 r.

Dla wszystkich coś smacznego...

Jedzenie dla wegetarian [food for Vegetarians] Jeśli jesteś wegetarianinem to na Nocnej Ściemie spokojnie się najesz. 1. Podczas makaron-party przed biegiem będzie serwowany makaron zapiekany ze szpinakiem (dla mięsożerców dostępna będzie wersja bolognese). 2. Posiłek serwowany na mecie będzie wegetariańską zupą pomidorową. Od linii mety będzie Was od niej dzieliło około 30 metrów. Zachęcamy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2013 r.

Chcielibyście odebrać pakiet? Swój lub w czyi

PAMIĘTAJCIE! Weźcie ze sobą dokument tożsamości z datą urodzenia. W związku z powtarzającymi się pytaniami związanymi z chęcią odbioru pakietów startowych w imieniu innych osób informujemy, że należy wykonać kilka czynności, które to umożliwią: - wypełnij drukowany formularz zgłoszenia do biegu (nawet jeśli był wypełniony elektronicznie) wraz z upoważnieniem do odbioru pakietu, - podpisz zaró (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2013 r.

Uroczyste otwarcie w Teatrze

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego W tym roku uroczyste otwarcie imprezy „Nocna Ściema” odbywa się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Zabytkowy budynek położony w pobliżu parku zachwyca wyglądem zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Teatr przeszedł gruntowny remont, który był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorsk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2013 r.

KONKURSY - nie dla biegaczy :)

Konkurs na hasło dopingujące, galerię i klip Konkursy Nocnej Ściemy? Nie dla biegaczy? Tak jest. Chcielibyśmy zachęcić też wszystkich niebiegających i chcących wykazać się inwencją do uczestnictwa naszym biegowym święcie w Koszalinie. Wasz udział w Nocnej Ściemie jest również ważnym elementem dla osób biegnących. Przyznamy więc nagrody w trzech kategoriach... #1 NAJLEPSZE HASŁO DOPINGUJĄCE - 3 nagr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2013 r.

Pakiety startowe - już od PIĄTKU!

Koperta z pakietu startowego Umożliwimy Wam odbiór pakietów startowych już w PIĄTEK, czyli 25 października. Będzie to możliwe w naszym tymczasowym biurze zawodów w godzinach od 19:00 do 21:00 - czyli przez gorące dwie godziny. Zapraszamy na ul. Matejki 19 w Koszalinie - miejsce zostanie oznaczone naszymi "okolicznościowymi" banerami, tak by było pewne, że znajdujecie się we właściwym miejscu. Prosim (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2013 r.

Pokaz tańca i rozgrzewka...

Studio Tańca PASJA Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013 zostanie zaprezentowany kilkunastominutowy pokaz tańca zaaranżowany przez Studio Tańca PASJA. Po pokazie nastąpi projekcja filmu "Spirit of the Marathon". Tuż przed startem przeprowadzona zostanie rozgrzewka przy muzyce - specjalnie przygotowana przez instruktorów Studia Tańca Pasja. Studio Tańca Pasja Roberta Rowińskiego -zwycięz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste