NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

10 października 2014 r.

Drużyny na start! W maratonie i połówce :).

Rywalizacja drużynowa w Nocnej Ściemie W związku z powtarzającymi się pytaniami dotyczącymi rywalizacji drużynowej informujemy, że ZGŁOSZENIA DRUŻYN będą realizowane WYŁĄCZNIE W BIURZE ZAWODÓW przed biegiem, od 16.oo w sobotę do 1.oo w niedzielę (25-26 października). Podanie przynależności klubowej jest zupełnie niezależne i nie jest powiązane z klasyfikacją drużynową. FORMULARZ ZGŁOSZENIA DRUŻYNY (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 października 2014 r.

Niższe opłaty TYLKO do 12 października.

Terminy wnoszenia opłat startowych w Nocnej Ściemie 2014 Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa w niedzielę 12 października. Do tego czasu obowiązują opłaty startowe w wysokości 59 złotych za półmaraton oraz 99 złotych za maraton. Decyduje oczywiście data wpływu na konto organizatora, prosimy więc o wcześniejsze dokonywanie przekazów. Jeśli chcecie dok (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2014 r.

Kamizelki odblaskowe Nocnej Ściemy!

By byli widoczni, by byli bezpieczni i by mieli coś na pamiątkę... każdy z naszych Wolontariuszy otrzyma dedykowaną i okolicznościową kamizelkę odblaskową Nocnej Ściemy. Jest to upominek, który przygotowywany jest ekskluzywnie i specjalnie dla wszystkich tych, którzy przyczyniają się do tworzenia imprezy niecodziennej poświęcając swój czas innym... i n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2014 r.

Spotkanie wolontariuszy - 14 października o 19.

Spotkanie dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2014 Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2014. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam No (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2014 r., 21:30

Nasze imprezy NAJLEPSZE!

Nocna Ściema 2013 najlepszą imprezą w Koszalinie w 2013 roku! Udało się. Ufff... Był stres, były emocje, jest radość... Lider Animator 2014 okazał się w tym roku ustrzelony w sam środek :)... podczas dzisiejszego ogłoszenia wyników, na które każdy z dwudziestki uczestników i finalistów szedł indywidualnie, okazało się że zyskaliśmy maksymalny rezultat - 15.000 złotych ze środków Fundacji Coca-Col (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 października 2014 r.

DWIE koszulki w Nocnej Ściemie 2014.

Czarne koszulki z długimi rękawami w Nocnej Ściemie 2014 Ponownie możecie uaktualnić swoją kolekcję o świeżutkie i nieskazitelne koszulki. Znowu w podwójnym wymiarze dla maratończyków. Wszyscy z Was otrzymają koszulki bawełniane już w biurze zawodów wraz z pakietem startowym. Biegnący dystans maratoński, po jego ukończeniu, otrzymają biegowe koszulki techniczne ze świadectwem pokonania królewskiego dys (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 października 2014 r.

TORBY 2014. Na zakupy. Czarne. Bawełniane.

Czarne torby bawełniane w kolejnej edycji - Nocna Ściema 2014 Kolejna edycja niezastąpionych toreb... również dla Was... by pakiety startowe można było łatwo przetransportować :). By pamięć o Nocnej Ściemie nie przemijała aż do kolejnego startu otrzymacie wytrzymałe bawełniane torby, które nie tylko posłużą Wam w dniu imprezy, lecz powinny być przydatne przez cały rok... przy okazji wszelkich zakupów. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2014 r.

DPP wraz z marką PITBULL na Nocnej Ściemie

DPP - właściciel marek Pitbull, Control Firma Drink Dystrybucja Polska Sp. z o.o. została partnerem Nocnej Ściemy 2014. Drink Dystrybucja Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem napojów produkowanych przez firmę Drinktech oraz producentem marek prywatnych. W ofercie można znaleźć napoje energetyczne - marki takie jak Pitbull, Control czy Truck oraz szereg produktów dedykowanych dla klubó (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2014 r.

Nocna Ściema na deskach Bałtyckiego Teatru Dra

Nocna Ściema 2014 na Dużej Scenie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie Nocna Ściema 2014 pojawiła się już w oficjalnym programie Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami oficjalne otwarcie nastąpi w tym okazałym miejscu na Dużej Scenie. Tam zaprezentujemy m.in. pokaz taneczny oraz seans filmowy. Teatr już po raz drugi będzie gościł uczestników wyj (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2014 r.

DAJAR tworzy "STREFĘ CIEPŁA".

DAJAR tworzy -strefę ciepła- dla Nocnej Ściemy 2014 Firma DAJAR w ramach współpracy przy organizacji Nocnej Ściemy 2014 zdecydowała się na specjalne wykorzystanie swoich produktów, które mogą być bardzo funkcjonalne dla wszyskich, którzy wystartują w naszej imprezie. Aby uprzyjemnić uczestnikom chwile chłodu po zakończeniu rywalizacji, zdecydowaliśmy o utworzeniu specjalnej i jedynej w swoim rodzaju (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2014 r.

KUPIEC i dodatki w pakiecie startowym...

KUPIEC po raz kolejny partnerem Nocnej Ściemy Firma KUPIEC po raz kolejny stała się partnerem Nocnej Ściemy. W ramach współpracy wszyscy uczestnicy mogą liczyć na specjalny dodatek - zdrowy produkt ze smyczą :) - przekazywany wraz z pakietami startowymi. KUPIEC należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów wpis (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

30 września 2014 r.

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2014

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Do grona srebrnych sponsorów Nocnej Ściemy 2014 ponownie dołączył Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie czyli znana wszystkim marka LOTTO. Udana współpraca przy realizacji edycji 2013 i prezentacja marki LOTTO podczas jednej z najciekawszych imprez biegowych będzie kontynuowana w bieżącym 2014 roku. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2013 r.

41. Berlin Marathon z REKORDEM ŚWIATA

Rekord świata podczas 41. Berlin Marathon 28 września 2014 roku kenijczyk Dennis Kimetto stał się nowym rekordzistą świata w maratonie. Uzyskał on czas 2 godzin 2 minut 57 sekund, czyli o 26 sekund poprawił dotychczasowy, zeszłoroczny rekord Wilsona Kipsanga (również z Berlina). Berlin okazuje się ponownie miejscem, gdzie w ostatnich latach padają najlepsze wyniki na królewskim dystansie. Tym samym zmie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 września 2014 r.

Spotkanie wolontariuszy - 30 września o 19.oo

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2014. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, który przeznacz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 września 2014 r.

Chusty wielofunkcyjne - ponownie dla wszystkich!

Chusta wielofunkcyjna - dla wszystkich uczestników Nocnej Ściemy 2014 W zasadzie znowu Was próbujemy zanudzać niezbyt istotnymi informacjami. Ponownie pakiety Nocnej Ściemy składać się będą z funkcjonalnych i atrakcyjnych elementów, a więc nic nowego się nie dzieje :). Całą zawartość możecie na bieżąco sprawdzać w zakładce "Pakiety startowe i nagrody". Po raz kolejny, jak to już było w roku ubiegłym, uzu (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste