NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

25 października 2013 r.

Niepowtarzalne medale!

Medale w Nocnej Ściemie 2013 :) W końcu możemy Wam zaprezentować medale :), które przygotowali dla Was... - W MARATONIE - podopieczni Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie - osoby z autyzmem. Każdy medal z indywidualnym numerem. - W PÓŁMARATONIE - uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych w Koszalinie pod przewodnictwem Doroty Śnieg oraz Jerzego Morawskiego według wstępnej koncepcji Krzysztofa Stosio... z (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2013 r.

Biegowa prognoza pogody.

Prognoza pogody na Nocną Ściemę Prognozy pogody są nieubłagane. Nocna Ściema najprawdopodobniej odbędzie się w warunkach dalekich do tych, które miały miejsce w piewszych dwóch edycjach. Zapowiada się, że długie rękawy w przekazywanych Wam koszulkach będą musiały być odcięte, zanim trafią do pakietów startowych. Pozostaje nam tylko czekać na jakieś informacje o poprawie, być może skontaktujemy się z wyższymi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2013 r.

SZABEL zabezpiecza Nocną Ściemę

Agencja Ochrony Szabel SZABEL jest Spółką bardzo silnie związaną z Regionem Środkowopomorskim. Zaufanie Mieszkańców, budujemy dzięki wspieraniu wielu inicjatyw i uczestnictwu w życiu Koszalina. Szczególnie istotne są dla nas projekty o charakterze sportowym. Chcemy, aby każda rywalizacja przebiegała bezpiecznie. Dlatego współpraca z Zespołem Koszykówki Męskiej AZS Koszalin i Zespołem Piłki Ręcznej Kobiet AZS (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2013 r.

Dla wszystkich coś smacznego...

Jedzenie dla wegetarian [food for Vegetarians] Jeśli jesteś wegetarianinem to na Nocnej Ściemie spokojnie się najesz. 1. Podczas makaron-party przed biegiem będzie serwowany makaron zapiekany ze szpinakiem (dla mięsożerców dostępna będzie wersja bolognese). 2. Posiłek serwowany na mecie będzie wegetariańską zupą pomidorową. Od linii mety będzie Was od niej dzieliło około 30 metrów. Zachęcamy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2013 r.

Chcielibyście odebrać pakiet? Swój lub w czyi

PAMIĘTAJCIE! Weźcie ze sobą dokument tożsamości z datą urodzenia. W związku z powtarzającymi się pytaniami związanymi z chęcią odbioru pakietów startowych w imieniu innych osób informujemy, że należy wykonać kilka czynności, które to umożliwią: - wypełnij drukowany formularz zgłoszenia do biegu (nawet jeśli był wypełniony elektronicznie) wraz z upoważnieniem do odbioru pakietu, - podpisz zaró (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2013 r.

Uroczyste otwarcie w Teatrze

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego W tym roku uroczyste otwarcie imprezy „Nocna Ściema” odbywa się w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym. Zabytkowy budynek położony w pobliżu parku zachwyca wyglądem zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Teatr przeszedł gruntowny remont, który był możliwy dzięki dofinansowaniu ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorsk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2013 r.

KONKURSY - nie dla biegaczy :)

Konkurs na hasło dopingujące, galerię i klip Konkursy Nocnej Ściemy? Nie dla biegaczy? Tak jest. Chcielibyśmy zachęcić też wszystkich niebiegających i chcących wykazać się inwencją do uczestnictwa naszym biegowym święcie w Koszalinie. Wasz udział w Nocnej Ściemie jest również ważnym elementem dla osób biegnących. Przyznamy więc nagrody w trzech kategoriach... #1 NAJLEPSZE HASŁO DOPINGUJĄCE - 3 nagr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2013 r.

Pakiety startowe - już od PIĄTKU!

Koperta z pakietu startowego Umożliwimy Wam odbiór pakietów startowych już w PIĄTEK, czyli 25 października. Będzie to możliwe w naszym tymczasowym biurze zawodów w godzinach od 19:00 do 21:00 - czyli przez gorące dwie godziny. Zapraszamy na ul. Matejki 19 w Koszalinie - miejsce zostanie oznaczone naszymi "okolicznościowymi" banerami, tak by było pewne, że znajdujecie się we właściwym miejscu. Prosim (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2013 r.

Pokaz tańca i rozgrzewka...

Studio Tańca PASJA Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013 zostanie zaprezentowany kilkunastominutowy pokaz tańca zaaranżowany przez Studio Tańca PASJA. Po pokazie nastąpi projekcja filmu "Spirit of the Marathon". Tuż przed startem przeprowadzona zostanie rozgrzewka przy muzyce - specjalnie przygotowana przez instruktorów Studia Tańca Pasja. Studio Tańca Pasja Roberta Rowińskiego -zwycięz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2013 r.

Szybkie numerki - startowe - już czekają.

Szybkie numerki :) - startowe - Nocna Ściema 2013 Numerki startowe, które wczepicie na swoją przednią stronę mocy, czekają już na Was. Ich szybkość jest niezaprzeczalna, a nowatorska i innowacyjna konstrukcja pozwala cieszyć się 60-minutową bonifikatą utrwalaną na zegarach podczas biegu. Nasze numerki są po prostu najszybsze! :) Wszyscy, którzy zdążyli z opłatą startową nam przekazaną będą mogli c (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2013 r.

Coś... dla wszystkich Pań!

Zestaw upominkowy AVON od Pani Teresy Bielak Tym razem prezentujemy atrakcyjny zestaw upominków firmy AVON od Pani Teresy Bielak - AVON Koszalin. Trafi on do każdej z Pań, które ukończą maraton i będą obecne na uroczystym zakończeniu Nocnej Ściemy 2013. Miło nam dodać, iż pozostałe Panie, startujące na dystansie półmaratonu i obecne na zakończeniu, mogą również liczyć na atrakcyjny upominek. Będzie t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2013 r.

Skromna część atrakcji, które już czekają.

Zegarki z GPS i monitorem serca GARMIN FR 110 HR Przypominamy Wam o kilku atrakcjach, które czekają na Was w pakietach startowych oraz poza nimi. Staraliśmy się przygotować wiele elementów, które uatrakcyjnią Wasz pobyt w Koszalinie i będą jednocześnie przypominać Wam naszą nietypową imprezę biegową. Wierzymy, że będzie to czas, który wielokrotnie i mile będziecie wspominać... a w ostatni weekend p (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2013 r.

RPO dla zdrowia i wygody

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego Bieg Nocna Ściema odbywa się w jesiennej porze, kiedy temperatura powietrza potrafi obniżyć się znacznie, osiągając niekiedy okolice zera stopni. Aby zapewnić uczestnikom biegu jak najlepsze warunki podczas pokonywania kolejnych kilometrów, dzięki Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Zachodniopomorskiego (RPOWZ) stało się możliwe (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2013 r.

GRUPA ENERGA sponsorem Nocnej Ściemy 2013

Grupa Energa sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Miło nam poinformować, że Grupa Energa została Sponsorem Nocnej Ściemy 2013. Grupa ENERGA już od ponad czterech lat prowadzi program ENERGA dla Ciebie. Jest on wyrazem zaangażowania Grupy w ważne inicjatywy społeczności lokalnych. Promuje działania skupione wokół wartości: człowiek, radość życia, edukacja, środowisko, ekologia, bezpieczeństwo, przyszłość dzieci. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 października 2013 r.

MEDALE z NUMEREM SERYJNYM

Stowarzyszenie Terapeutów Ponownie nie będziemy owijać w bawełnę, bo bawełnę będziecie mieć jeszcze w pakietach startowych :). Jak przystało na Nocną Ściemę, tak i trzeci raz z rzędu wyższa konieczność wymaga od nas tego, by było coś innego :). Po raz kolejny (trzeci z kolei) w maratonie medale przygotuje ekipa osób autystycznych ze Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie. Wszelkie prace nadzoruje poświęcają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste