NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

13 października 2013 r.

Ostatni dzień NIŻSZYCH OPŁAT (13 październik

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wpłaty w sobotę lub niedzielę uspokajamy, że opłaty startowe odnotowane na naszym koncie w poniedziałek (14 października) nie będą wymagały wnoszenia dopłat, mimo iż termin ich wpływu będzie przekroczony. Także jeszcze dziś dokonujcie przelewów, by nie było żadnych wątpliwości :). Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa 1 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 października 2013 r.

Bieg po dotacje unijne - RPO WZ

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe place zabaw, tereny rekreacyjne i ścieżk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2013 r.

Koszulki... Jedna czy dwie? Oto jest pytanie.

Koszulka bawełniana (wszyscy) i biegowa (maraton) - z długimi rękawami Prezentujemy wizualizację koszulek, które trafią do Waszych rąk. Wersję bawełnianą z długimi rękawami otrzymacie wszyscy już w biurze zawodów - wraz z pozostałymi atrakcjami pakietów startowych. Wersja biegowa z dodatkową informacją o ukończeniu maratonu zarezerwowana będzie dla tych, którzy uporają się z królewskim dystansem Nocnej Ściemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2013 r.

Seans filmowy w Teatrze. Spirit of the Marathon.

Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013, które będzie miało miejsce w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, zaprezentujemy Wam film "Spirit of the Marathon". Będzie to więc niebywała okazja, do obejrzenia tego tytułu na dużym ekranie. Pasjonująca opowieść o tych, którzy przygotowują się do pokonania królewskiego dystansu. Od amatorów do profesjonalnych biegaczy. Pięć różnych historii, pięć osób, które (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2013 r.

Niższe opłaty TYLKO do 13 października.

Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa w niedzielę 13 października. Do tego czasu obowiązują opłaty startowe w wysokości 59 złotych za półmaraton oraz 99 złotych za maraton. Decyduje oczywiście data wpływu na konto organizatora, prosimy więc o wcześniejsze dokonywanie przekazów. Jeśli chcecie dokładniej poznać zawartość pakietów startowych - zapraszam do lektury (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2013 r.

Spotkania wolontariuszy - 10 i 17 października

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkania wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, który przeznacz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2013 r.

Drużyny: również w półmaratonie!

Karta zgłoszeniowa drużyn - maraton i półmaraton W "połówce" możecie dokonać cudu :). 4 x maraton z czasem poniżej 8 godzin? 4 x półmaraton łamiąc godzinę, lub dwie? To możliwe tylko na Ściemie. Podjęliśmy decyzję, aby klasyfikacja drużynowa prowadzona była również na dystansie półmaratonu. Tak więc zbierając się w co najmniej 4-osobowe zespoły biegnące ten sam dystans będziecie mogli rywalizować wspólnie z innymi "czwórkami". Liczba osób w zespole może być dowolna. Jedna osoba może należeć wyłącznie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2013 r., 11:30

40. Berlin Marathon z REKORDEM ŚWIATA

40. Berlin Marathon Kenijczyk Wilson Kipsang stał się nowym rekordzistą świata w maratonie. Uzyskał on czas 2 godzin 3 minut 23 sekund, czyli o 15 sekund poprawił dotychczasowy rekord Patricka Makau (również z Berlina). Berlin okazuje się miejscem, gdzie w ostatnich latach padają najlepsze wyniki na królewskim dystansie. Tym samym zmienił się Wasz cel na Nocnej Ściemie :) - czyli uzyskanie zegarowego wyniku (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 września 2013 r.

TORBY. Czarne. Bawełniane.

Torby bawełniane - dla wszystkich uczestników Nocnej Ściemy 2013 Ponownie robimy to, co poprzednio. Nuda. Wszystkie atrakcje związane z pakietami startowymi zapakujemy w brzydkie, mało atrakcyjne bawełniane torby o czarnym zabarwieniu. Postaramy się upchać w nie i chusty wielofunkcyjne, i koszulki okolicznościowe, i inne drobniejsze dodatki oraz stylowy i szybki numerek startowy wraz z agrafkami. Oczywiście wszystkim mniej chętnym lub niechętnym do wyniesienia wyżej wymienionych elementów w torbie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 września 2013r.

Promocja... od dawna... dla wszystkich :)

Wszyscy nasi wspaniali dotychczasowi uczestnicy oraz Ci, którzy jeszcze nigdy nie startowali w Koszalinie mają gwarancję, że startując w Nocnej Ściemie mogą do woli delektować się darmowymi startami w pozostałych imprezach biegowych przez nas organizowanych. Nie musimy więc robić dodatkowych promocji by można było dużo startować i by nie obciążało to portfela. Oto kalendarz biegów BEZ OPŁAT STARTOWYCH na 2014 rok: 24 kwietnia: Leśna Piątka 1/6 15 maja: Leśna Piątka 2/6 19 czerwca (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 września 2013r.

Zapraszamy wolontariuszy - 26 września o 19:00

Zapraszamy wszystkich chętnych na pierwsze w tym roku spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, k (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 września 2013 r.

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2013

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Do grona srebrnych sponsorów Nocnej Ściemy 2013 dołączył Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie czyli znana wszystkim marka LOTTO. Nawiązanie owocnej współpracy z pewnością wpłynie korzystnie na obraz imprezy i jej realizację, co również będziecie mogli odczuć jako uczestnicy, zbliżającej się wielkimi krokami, trzeciej edycji Nocnej Ściemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 września 2013 r.

Chusty wielofunkcyjne - dla wszystkich!

Chusta wielofunkcyjna - dla wszystkich uczestników Nocnej Ściemy 2013 W zasadzie można byłoby zatytułować "pakiety na bogato". W końcu składać się one będą z naprawdę funkcjonalnych i atrakcyjnych elementów. Całą zawartość możecie na bieżąco sprawdzać w zakładce "Pakiety startowe i nagrody". Miło nam przekazać nowinę, w postaci uzupełnienia pakietów startowych o chusty wielofunkcyjne! Każdy z Was, bez względu na wybrany dystans, przy odbiorze numeru startowego wraz z koszulką otrzyma też ten niepowtarzalny i atrakcyjny prezent. Oczywiście funkcjonalność chust może być sprawdzona od razu podczas (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 września 2013 r.

Nocna Ściema + Streetquest = konkurs

Streetquest Rozpocznij trening do Nocnej Ściemy z aplikacją mobilną Streetquest – Run a Game. Nocna Ściema podjęła współpracę z aplikacją mobilną dla biegaczy, która pozwala na urozmaicenie codziennego treningu dzięki zawartym w niej funkcjonalnościom. Jak to działa? Wystarczy pobrać darmową aplikację, zarejestrować się i dołączać do wydarzeń, w których rywalizujemy z biegaczami z całego świata w czas (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2013 r.

Pierwszy termin opłat - do 13 września.

Przypominamy, że pierwszy termin wnoszenia opłat upływa w piątek, czyli 13 września. Więc pozostało niewiele czasu na najkorzystniejszy dla Was wariant. Po tym terminie przez kolejny miesiąc opłaty będą wyższe o 10 złotych w półmaratonie, a o 20 złotych na pełnym dystansie maratonu. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste