NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

10 października 2015 r.

3 x Weekendowy pobyt w Arka Medical Spa****

Pobyt w Arka Medical Spa**** dla uczestników Nocnej Ściemy 2015 Oficjalne zakończenie Nocnej Ściemy 2015 będzie szczęśliwe dla wielu wspaniałych uczestników. Będziemy nagradzać nie tylko najszybszych. Wielu z Was będzie mogło stanąć na podium w kategoriach wiekowych, które są rozpisane co 5 lat! Dodatk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2015 r.

Puchary dla najszybszych Ściemniaczy 2015

Puchary dla najszybszych w maratonie i półmaratonie Nocna Ściema 2015 Puchary Nocnej Ściemy 2015 przekazał nam Patron Honorowy naszych biegów - Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj. Imponującym trofeum, poza przewidzianymi nagrodami finansowymi, uhonorujemy najszybsze Panie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 października 2015 r.

3 x Polar M400 HR wśród nagród Ściemy!

Zegarki Polar M400 HR dla szczęśliwców na zakończeniu Nocnej Ściemy 2015 Pulę nagród, których wartość przekracza już 10.000 zł, uzupełniamy o trzy zegarki Polar M400 HR... w trzech wersjach kolorystycznych :). Warto będzie zostać na oficjalnym zakończeniu Nocnej Ściemy 2015. Wraz z zegarkami wylosowane do prostego quizu osoby, po udzieleniu właściwej odpowiedzi, otrzymają chustę wielofunkcyjną Pola (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2015 r.

Medale dla maratończyków Nocnej Ściemy 2015!

Medale w maratonie Nocna Ściema 2015. Po wielu godzinach pracy w Pracowni Ceramicznej Czwarte NIEBO możemy już zaprezentować jej efekt - medal dla uczestników maratonu Nocna Ściema 2015. Będzie on wręczany na mecie królewskiego dystansu. Jak zapowiadaliśmy - jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a przede wszystkim z duszą. Każdy egzemplarz trochę inny, każdy indywidualnie przygotowany. Wkrót (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 października 2015 r.

10 x 400 zł + nagroda specjalna.

Sklep DAJAR partnerem Nocnej Ściemy 2015 Zgłosiliście się już na Nocną Ściemę 2015? Jeśli jeszcze tego nie zrobiliści, to dodatkowe atrakcje pomogą Wam podjąć decyzję. Wraz z naszym partnerem - firmą DAJAR - przygotowaliśmy dla Was nie tylko nagrody, ale i dodatkową zabawę oraz rabaty, jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji na trasie :). W sklepie internetowym DAJAR znajdziecie akcesoria i wypo (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 października 2015 r.

Przygotowania na finiszu. Jesteście gotowi?

Na mecie Nocnej Ściemy 2014... jak będzie tym razem? Nocna Ściema 2015 dopina coraz więcej organizacyjnych zagwostek :). Jesteście gotowi na start? Pamiętajcie, że i Wy możecie wciąż skorzystać z II terminu opłat, który obowiązuje jedynie do poniedziałku, 5 października. Zapisujcie się i potwierdzajcie swój start w maratonie lub półmaratonie szybką wpłatą :). Zapewni to Wam: - właściwy roz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2015 r.

Nagrody dla drużyn i Koszalinian! UCIEKAJCIE!

Escape Koszalin Lubicie nietuzinkową rozrywkę? Chyba Nocna Ściema jest doskonałym tego przykładem, że TAK :). Skoro więc uciekacie przed czasem, a my odbieramy Wam z wyniku calutką godzinę, którą realizujecie na uzyskanie wyjątkowych życiówek i rekordów świata w maratonie i półmaratonie... powinniście gdzieś ją wykorzystać! Nic bardziej trafionego... Escape Koszalin oferuje Wam MNIEJ NIŻ GODZINĘ... (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2015 r.

Dla półmaratonek... kosmetyczne upominki!

Panie w Nocnej Ściemie 2014 z upominkami od Instytutu Efektima Maraton to za dużo? Jest przecież półmaraton... a w nim startuje jakże liczne grono wspaniale biegających Pań. Skoro prezenty w maratonie już przedstawiliśmy to czas na te, które trafią do całej masy kobiet :). Możecie być pewne, że na naszym zakończeniu w hali Politechniki Koszalińskiej każda z Was otrzyma upominek od firmy Efektima - part (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

2 października 2015 r.

Dla maratonek... zestawy kosmetyków!

Panie w Nocnej Ściemie 2014 z upominkami od Pani Teresy Bielak (Avon Koszalin) Jak co roku będziemy rozpieszczać wszystkie Panie, które będą obecne na oficjalnym zakończeniu :). Dla tych, które uporają się przed tym ostatnim, oficjalnym punktem programu Nocnej Ściemy 2015, będziemy mieli zestawy upominkowe marki AVON. Zestawy są ufundowane samodzielnie przez Teresę Bielak (koordynatorkę Avon Koszalin). Pani (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2015 r.

RPO WZ wspiera Nocną Ściemę 2015

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego ponownie współfinansuje Nocną Ściemę Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe pla (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2015 r.

Galaktycznie na Nocnej Ściemie 2015!

Wydawnictwo Galaktyka na Nocnej Ściemie 2015 Nie po raz pierwszy Galaktyka będzie obecna na Nocnej Ściemie. Po raz kolejny można będzie zdobyć Galaktyczne nagrody na oficjalnym zakończeniu naszego maratonu i półmaratonu w 2015 roku. Nasz sympatyczny Partner - Wydawnictwo Galaktyka - przekazał po raz kolejny trzy tytuły książek związanych z bieganiem. Jeden z nich będzie miał swą premierę raptem (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2015 r.

Jaki rozmiar ma Twoja koszulka?

Koperty Nocnej Ściemy kryją ciekawe dodatki :) Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego podawaliście również rozmiar koszulki, jaki chcecie otrzymać. Prezentujemy Wam zestawienie rozmiarów, które pozwoli na dokonanie korekt - jeśli takie są potrzebne. Jaki rozmiar Wam pasuje? Warto (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 września 2015 r.

II termin opłat mija za 7 dni!

Koperty Nocnej Ściemy kryją ciekawe dodatki :) Nocna Ściema 2015 w dalszym ciągu kusi Was swoimi dwoma dystansami - maratonem oraz połówką :). Zachęcamy do szybkiego podejmowania decyzji, gdyż II termin atrakcyjnych opłat startowych obowiązuje jedynie przez najbliższy tydzień - do 5 października. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 września 2015 r.

Koszulki dla biegnących... czarne jak Ściema :

Koszulki dla uczestników Nocnej Ściemy 2015 - maratonu i półmaratonu. Nowy wzór koszulki Nocnej Ściemy... przynajmniej tak to wygląda na plecach :), wciąż w rozsądnym, wyszczuplającym kolorze. Ciekawe czy się Wam spodobają. Jedno jest pewne... jedną z koszulek otrzymacie już w biurze zawodów, przy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 września 2015 r.

Nasi wolontariusze założą wyjątkowe - BIAŁE

Wolontariusze pojawią się w białych koszulkach Nocnej Ściemy. Czy wiecie, że wolontariusze będą w tym roku mieli własne koszulki? Każda pomoc się liczy i chcielibyśmy podobnie prezentować się w okolicach najciekawszej imprezy w Koszalinie... a może nie tylko :). Czarne tło towarzyszy Nocnej Ściemi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 2 Online

Pokaż liste