NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

10 listopada 2015 r.

Wyjątkowy tort Nocnej Ściemy 2015.

Tort dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Wyjątkowa okazja do przygotowania wyjątkowego tortu. Skosztować go mogli nasi wspaniali Wolontariusze, z którymi spotkaliśmy się 3 listopada. Spotkanie zaszczycili goście specjalni z Wiceprezydentem Koszalina Andrzejem Kierzkiem na czele. Wiceprezydent kroił i serwował słodką nagrodę osobiście :). Wolontariusze otrzym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 listopada 2015 r.

Prezent od wnuczki po pierwszym półmaratonie

Prezent od wnuczki na pamiątkę Nocnej Ściemy Każdy z uczestników odbierał swój bieg w Nocnej Ściemie indywidualnie. Każdy zapewne ma odmienne wspomnienia i przyjemne akcenty, które wiązały się ze startem. Iwona, która wystartowała z regularnym bieganiem w sierpniu doczekała się swojego pierwszego półmaratonu właśnie w Koszalinie... a po powrocie ogromną radość sprawił jej dodatkowy pre (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2015 r.

Tort dla wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015.

Tort Nocnej Ściemy Jak co roku tak i tym razem zwieńczeniem Nocnej Ściemy będzie wyjątkowe spotkanie przy torcie. Zasiądą przy nim wolontariusze zaangażowani w przygotowanie i realizację najlepszej koszalińskiej imprezy biegowej, jednego z najbardziej rozpoznawalnych biegów nocnych w Polsce. Na spotkanie zapraszamy już we wtorek, 3 listopada na godz. 19:00 do auli I L.O. im. St. Dubois w K (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 października 2015 r.

Relacja filmowa z Nocnej Ściemy 2015.

Relacja filmowa z Nocnej Ściemy 2015. Mamy dla Was wyjątkową relację filmową z Nocnej Ściemy 2015. Możecie odświeżyć swoją pamięć i zobaczyć, jak Nocna Ściema wyglądała oczami obserwatorów :). Nagraniem ujęć i montażem zajął się Piotr Sienicki, który zarzucił dla tej funkcji możliwość pokonania naszej trasy w biegu :). Efekt jest naprawdę niezły. W dalszym ciąg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2015 r.

Blisko 800 biegaczy Nocnej Ściemy 2015!

Wyniki w Nocnej Ściemie 2015 - indywidualnie i drużynowo! WYNIKI - indywidualne i drużynowe Jak już zapewne zauważyliście, wyniki Nocnej Ściemy 2015 pojawiły się w niedzielę, późnym popołudniem :). Na starcie stanęło ponad 800 chętnych do uporania się z wymagającą trasą. Metę osiągnęło kilka osób mniej od tej imponującej liczby, lecz mimo to cała Ściema odnotowała (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2015 r.

Garść informacji na chwilę przed startem :).

Plakat Nocnej Ściemy 2015 - maratonu i półmaratonu w Koszalinie Do Nocnej Ściemy 2015 pozostały 2 dni i 2 godziny... to niewiele, ale może jeszcze przyda się Wam dodatkowa wiedza z zakresu organizacyjnego :). Jeśli wciąż się wahasz... w dalszym ciągu możesz stać się uczestnikiem piątej edycji wyjątkowego maratonu i półmaratonu. Zapraszamy więc do lektury kilku powtarzających się istotnych pytań, które mogą rozwiać Wasze wątpliwości :). Piszemy o biurze, zapisach, pakietach i ich odbiorze, drużynach, trasie, oznaczeniu kilometrów, toaletach, prysznicach i kilku innych za (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2015 r.

Fantastyczne trofea Nocnej Ściemy 2015!

Trofea Nocnej Ściemy 2015 na podium w kategoriach wiekowych, dla drużyn oraz Koszalinian. Możemy w końcu zaprezentować wyjątkowe, atrakcyjne, pięknie wykonane i niesamowite trofea Nocnej Ściemy 2015. Trofea trafią do pierwszych trójek we wszystkich przewidzianych kategoriach wiekowych, do każdego z czterech członków drużyn na podium obu dystansów oraz dla najszybszych Koszalinian. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2015 r.

Medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015!

Medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015. W końcu, po kilku dniach niecierpliwości, możecie podziwiać medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015. Podobnie jak te -maratońskie- przygotowane zostały przez Pracownię Ceramiczną Czwarte NIEBO. Niektórym może się skojarzyć z kultowym Pacmanem... może to i racja :) skoro do pokonania macie pełne 4 okrążenia (by otrzymać właśnie takim medal). Mimo to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2015 r.

Roman Toboła. Najlepszy spiker biegów!

Najlepszy spiker biegów w Polsce - Roman Toboła - na Nocnej Ściemie Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów.... Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2015 r.

7 dni do startu Nocnej Ściemy 2015!

Po raz piąty pobiegną w maratonie... z 2-cyfrowymi numerami startowymi Niektórym z Was już motyle w brzuchu krążą - na co przynajmniej wskazują niektóre wypowiedzi :), a to jeszcze pełnych 7 dni do tego, by przygotować się do biegowej przygody w Koszalinie. Jedno jest pewne. W nadchodzącym tygodniu można spokojnie wypoczywać i nie wybiec nawet na choćby jeden trening (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2015 r.

Błyskawiczny konkurs z nagrodami!

Bądź widoczny! ATOM webski sklep i Nocna Ściema 2015 ATOM webski sklep wspiera Wolontariuszy... chce także nagrodzić sympatyków Nocnej Ściemy 2015, którzy odwiedzają naszą stronę na Facebooku. 1. Polubcie nasz profil fb.com/nocny.maraton. 2. Polubcie artykuł i udostępnijcie go na swoim profilu 3. Napiszcie w komentarzu pod zdjęciem na naszym profilu do czego mogą pr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2015 r.

Wolontariusze Nocnej Ściemy 2015 na biało!

Wyjątkowe - białe koszulki dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Nocna Ściema 2015 to też impreza dla Wolontariuszy... w tej edycji otrzymają wyjątkowe, pamiątkowe koszulki! I choć konwencja naszych biegów jest utrzymana w tonacji dominującej czerni, to właśnie nasze najważniejsze ogniwo imprezy będzie prezentować się na biało! Na rękawku można też dostrzec ATOM webski sklep, kt (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

15 października 2015 r.

Biuro zawodów - odbiór pakietów startowych.

Odbiór pakietów startowych Nocnej Ściemy 2015 Zapewne już teraz zaczyna ogarniac Was gorączka przedstartowa :). To normalny stan rzeczy, tym bardziej jeśli wybieracie się na Nocną Ściemę po raz pierwszy. Nasi stali bywalcy wiedzą czego się spodziewać... ale dla nich też pomocna może być garść do (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 października 2015 r.

Punkt odżywek własnych na Nocnej Ściemie! :)

Punkt odżywek własnych na Nocnej Ściemie 2015 Ponownie na trasie Nocnej Ściemy, przed ogólnym punktem odżywczym, rozstawiony zostanie specjalny punkt odżywek własnych. Dzięki mocno zaangażowanym wolontariuszkom punkt ten będzie jednym z nielicznych jakie możecie widywać w obecnie realizowany (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 października 2015 r.

Trasa Nocnej Ściemy w 2 minuty za dnia! :)

Trasa Nocnej Ściemy na filmie Przygotowaliśmy 2-minutową prezentację trasy, zarówno maratonu jak i półmaratonu... w przyspieszeniu do ponad 150 km/h. Możecie przekonać się, czy jest wystarczająco wymagająca :), by podjąć wyzwanie. Wielu z Was miało już okazję przebiec się w Nocnej Ściemie, jednak nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste