NOCNA ŚCIEMA 2024 - 14. edycja - 13 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2024
14. EDYCJA

... 26/27 października
... czternasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

21 września 2015 r.

Dlaczego Nocna Ściema odbywa się nocą?

Dlaczego Nocna Ściema odbywa się nocą? E.H.O. widzi to w sposób zaprezentowany na grafice :). Może (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 września 2015 r.

Medale Nocnej Ściemy 2015 czekają na piec :).

Medale dla uczestników Nocnej Ściemy 2015. Kolekcja Waszych medali może wzbogacić się o kolejny wyjątkowy "eksponat" :). Prezentujemy wersję "maratońską", którą czeka trochę opalania w piecu, i nie będzie t (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 września 2015 r.

Chusty biegowe dla uczestników Nocnej Ściemy 2

Chusta biegowa w pakietach Nocnej Ściemy 2015 - nocnego maratonu i półmaratonu Jednym z atrakcyjnych dodatków Nocnej Ściemy, wykorzystywanym często w pogodę i niepogodę, w zimie i lecie, stała się wyjątkowa i trwała chusta biegowa. Zastosowań ma wiele i możemy jej używać zarówno jako nakrycie głowy, apaszkę czy chustę na nadgarstku. Funkcjonalność jest naprawdę duża. Tegoroczny pakiet startowy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 września 2015 r.

Wyjątkowe torby Nocnej Ściemy 2015!

Torba bawełniana w pakietach Nocnej Ściemy 2015 - nocnego maratonu i półmaratonu Jakże miło nam przypominać o tych elementach Nocnej Ściemy, które były z Wami niemal od początku naszych biegów, i które mogą Wam umilić start również w piątej edycji. Jednym z takich dodatków jest bawełniana torba, która może szczycić się swą trwałością i funkcjonalnością :). Wszyscy, którzy już ją posiadają mogą "odśw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 września 2015 r.

Zapraszamy WOLONTARIUSZY!

Wolontariusze w Nocnej Ściemie - najważniejsze ogniwo Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w wolontariacie Nocnej Ściemy 2015. Poznajcie bieg "od środka"! Pierwsze spotkanie odbędzie się już 15 września o godz. 19:00 w sali A Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Dzięki wolontariatowi będziecie mogli uczestniczyć w jednym z najciekawszych wydarzeń biegowych w bardzo odpowiedzialne (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 września 2015 r.

Extra gadżet Nocnej Ściemy i Lider Animatora!

Opaska odblaskowa Nocnej Ściemy - nocnego maratonu i półmaratonu Wraz z naszym istotnym partnerem - Fundacją SportSupport - organizatorem konkursu Lider Animator, którego staliśmy się laureatami w 2013 oraz 2014 roku, wspieranym przez fundację Coca-Cola w Atlancie, przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne uzupełnienie pakietów startowych. Nocna Ściema 2015 umili Wam start wyjątkowymi opaskami odblaskowy (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

5 września 2015 r.

Pozostało 10 dni niższych opłat! Zgłaszajcie

Nocna Ściema nocą :)... czy tak będzie to wyglądało? Czy Nocna Ściema 2015 przywita Was księżycową nocą? Wiadomo, że pełnia wypada dwa dni po biegu, więc troszkę do niej będzie brakowało :). Nocna Ściema 2015 jest w zasięgu Waszych możliwości :)... a do tego jeszcze przez 10 dni, czyli do 15 września obowiązuje I termin wnoszenia opłat startowych. Ponownie damy szansę zmierzyć się z dystanse (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 sierpnia 2015 r.

Medale... warto biegać w Nocnej Ściemie

Medale Nocnej Ściemy - wyjątkowa kolekcja biegacza Pamiętacie jak wyglądały medale Nocnej Ściemy od jej powstania? Już od samego początku istnienia naszej imprezy "z przymrużeniem oka" zdecydowaliśmy o jej konwencji, która dotychczas nie uległa zasadniczym zmianom. Trzymamy się założonego planu i staramy się realizować misję zarażania bieganiem, gdyż sami jesteśmy w to wkręceni :). Dominująca (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 sierpnia 2015 r.

Politechnika Koszalińska naszym partnerem 2015.

Nocna Ściema 2015 i Politechnika Koszalińska Ponownie nawiązaliśmy z Politechniką Koszalińską, a konkretnie ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Koszalińskiej wspólne porozumienie w działaniu na rzecz Nocnej Ściemy - tym razem w 2015. Zgodnie z Waszymi opiniami z poprzedniej edycji i zadowoleniem z wprowadzonych zmian, również i w piątej edycji naszej flagowej imprezy, BIURO (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 czerwca 2015 r.

Zapisy ruszyły. Piąta Nocna Ściema czeka.

Nocna Ściema 2015 - piąty bieg po rekordy świata - maraton, półmaraton Punktualnie wraz z nadejściem najkrótszej nocy w roku ruszyły zapisy do Nocnej Ściemy 2015. Nastąpiło to dokładnie 21 czerwca o 21.32. Wszyscy chętni mogą wprowadzić własny, unikalny napis na swoim numerze startowym. Poza tym każdy może zdecydować z jakim numerem pobiegnie... Wszystko oczywiście zależy od wyboru innych, cz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2015 r.

Sami wybierzecie numer startowy i NAPIS na nim!

Numery startowe - Nocna Ściema 2015. Zapisy do Nocnej Ściemy 2015 zostaną uruchomione w najkrótszą noc w roku... czyli 21 czerwca o 21.32. Ponownie szykujemy Wam dodatkową atrakcję związaną z numerami startowymi. Już niemal w każdym biegu otrzymujecie numery startowe z nadrukowanym imieniem, czasem pojawia się nawet Wasze nazwisko. My poszliśmy krok dalej... już przed rokiem oferując Wam wybór n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 czerwca 2015 r.

Nocna Ściema - oficjalny zwiastun!

Nocna Ściema 2015 - zaczynamy! Możemy zaprezentować Wam nowy, oficjalny trailer. Mamy nadzieję, że jeśli nic dotąd nie skutkowało, to właśnie on skłoni Was do udziału w naszym biegu w październiku 2015 :). To już będzie piąta edycja maratonu i półmaratonu, który zadebiutował w 2011 roku. Jak zawsze powalczycie o rekordy świata i wybitne życiówki w prawdziwie nocnym biegu ulicami naszego miasta. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 maja 2015 r.

Przebiegli cztery Nocne Ściemy. Czas na piątą

Uczestnicy maratonu Nocna Ściema 2011-2014 Już wkrótce rozpoczniemy zapisy do piątej edycji maratonu i półmaratonu Nocna Ściema w Koszalinie. Ujęcie piąte z kolei odbędzie się jak zawsze w ostatni weekend października. Wtedy ponownie powalczymy o REKORDY ŚWIATA. Wszystkie dotychczasowe edycje maratonu ukończyło 14 Ściemniających weteranów :). Wśród nich pozostała tylko jedna pani! Liczymy na to, że "wspaniała czternastka (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

28 listopada 2014 r.

Wolontariusze Nocnej Ściemy przy torcie :)


Tort Nocnej Ściemy 2014 na uroczystym spotkaniu z wolontariuszami. Można uznać, że Nocna Ściema 2014 oficjalnie zakończyła swój podbój, pozostawiając pole do popisu piątemu ujęciu - czyli małemu jubileuszowi, który szykuje się w przyszłym 2015 roku. Po raz kolejny postanowiliśmy zakończyć przygodę ze Ściemą uroczystym spotkaniem z wolontariuszami - głównymi realizatorami naszej biegowej inicjatywy, d (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 listopada 2014 r.

Tort Nocnej Ściemy 2014 już 25 listopada!

Cukiernia Artystyczna Fantazja w Koszalinie Zapraszamy wszystkich Wolontariuszy zarówno indywidualnych jak i całe grupy zorganizowane :) oraz przedstawicieli naszych Partnerów i Mediów, którzy przyczynili się do realizacji i nagłośnienia czwartej edycji Nocnej Ściemy, na specjalne i uroczyste spotkanie podsumowujące coroczną imprezę biegową. Spotkanie odbędzie się 25 listopada (wtorek) o godzinie 1 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste