NOCNA ŚCIEMA 2021 - 10 LAT - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2021
10 LAT

... 30-31 października
... jedenasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

16 grudnia 2018 r.

Życzenia i Kalendarz 2019 - Nocna Ściema

Nocna Ściema - Kalendarz 2019 Wspominamy i zapraszamy Jeszcze raz chcielibyśmy wspomnieć fantastyczne chwile na Nocnej Ściemie 2018. Już teraz gorąco Was zapraszamy na kolejną, która z całą pewnością odbędzie się w ostatni weekend października 2019. Świąteczny czas nadchodzi Wkrótce będziemy nastrojowo spędzać piękny czas Bożego Narodzenia, a chwilę później witać zbliżający się Nowy Rok 2019. Życzymy Wam niezwykłych chwil i mocy wsp (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 października 2018 r.

777 osób na mecie i 371 Rekordów Świata

Nocna Ściema 2018 - na mecie 777 osób na mecie Nocnej Ściemy 2018 Tym razem piękna i słoneczna pogoda :) była dodatkowym atutem startu w maratonie i półmaratonie Nocna Ściema 2018. Wiatr trudno było poczuć, chyba że ten powodowany prędkością poruszania się w biegu. Momentami kropiło, jednak rywalizacja kończyła się w promieniach wschodzącego słońca. To była i jest piękna Ściema. Nocna Ściema. Już na starcie przywitaliśmy Was gorącą rozgrzewką prowadzoną przez Ark (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 października 2018 r.

Nasze podpowiedzi na Noc Nocnej Ściemy!

Już tej nocy... wielka i wspaniała Nocna Ściema 2018 Przed nami najpiękniejsza biegowa noc roku Biuro zawodów Nocnej Ściemy 2018 rusza już o 16.oo w Koszalinie przy ul. Racławickiej (hala sportowa Politechniki Koszalińskiej, bud. W). My spieszymy Wam z pomocą i kilkoma podpowiedziami, które rozjaśnią Wam pewne zagwostki, o które możliwe że chcielibyście spytać :). Wciąż możesz dołączyć do grona uczes (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2018 r.

OSTATNIA noc do Nocnej Ściemy 2018

Pozostała tylko 1 noc do Nocnej Ściemy 2018 Przed nami tylko jedna noc Dyrektor biegu jest fatalnym przykładem na pracowitość i zaangażowanie. Nie mniej nie dał sobie wyrwać kamery - a w zasadzie nie dał się wypchnąć z kadru. Teraz pisze te słowa i sobie miło odpoczywa wpatrując się w ekran, w który i Ty w tym momencie patrzysz. Po prostu Ściema na całego. Już teraz wiem, że będzie fantastycznie i wprost nie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 października 2018 r.

Niewiarygodne? Tylko 2 noce do Nocnej Ściemy 20

Pozostały 2 noce do Nocnej Ściemy 2018 2 noce do wspólnego święta biegowego Dwie ostatnie gorące noce przygotowań. Waszych do biegu. Naszych do stworzenia niebywałej atmosfery i Waszej radości. Wolontariusze działają pełną parą, by zapewnić Wam wszystko to, czego oczekuje się od najlepszych imprez biegowych. Nasi Partnerzy też spać nie mogą. Do rąk pracowników firmy GIPO trafił każdy pojedynczy medal i trofeum przeznaczone dla pierwszych trójek (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2018 r.

Miły dodatek do Pakietu Uczestnika

Pozostały 3 noce do Nocnej Ściemy 2018 Od startu dzieli nas mniej niż 80 godzin Już w sobotę będziecie czuć podniosłą atmosferę :). Nasze biuro zawodów otworzy swoje drzwi o godzinie 16.oo i będzie Was przyjmować aż do 1.3o w niedzielę. Wtedy to staniecie na starcie w całkiem sporej grupie uczestników, by osobiście przekonać się o prawdziwych walorach koszalińskiego maratonu i półmaratonu. Dzięki naszemu Partnerowi, Wasze pakiety (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2018 r.

Za 3 dni do Teatru, za 3 noce na Ściemę

Pozostały 3 noce do Nocnej Ściemy 2018 Ostatnia trójka. 3 noce do startu. Koszalin żyje ciekawymi wydarzeniami, a do nich można zaliczyć każdy spektakl w naszym Teatrze. Pamiętamy ogromnie miłą współpracę w pierwszych edycjach Nocnej Ściemy, gdy właśnie teatr stawał się areną wstępu do naszego biegowego spektaklu, gdzie odbywały się seanse filmowe podbijające Wasze przedstartowe pokłady energii. Zachęcamy więc do odwiedzenia Bałtyckiego Teatru D (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2018 r.

Zadania rozdzielone. Służby w pełni gotowe.

Nocna Ściema 2018... ostatnie ustalenia na najwyższym szczeblu To będzie niezapomniana noc! Policja, Straż Miejska, Zarząd Dróg i Transportu, Urząd Miejski oraz nasze Stowarzyszenie SFX - wszyscy działamy w Koszalinie nad realizacją wyjątkowego wydarzenia - Nocnej Ściemy 2018. Oczywiście do powyższych należy dodać najistotniejsze nasze ogniwo - Wolontariuszy - oraz licznych Partnerów oraz Spons (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

23 października 2018 r.

Grupa PCK czuwa - jeszcze 4 noce

Pozostały 4 noce do Nocnej Ściemy 2018 Już prawie jesteście na starcie Grupa Ratownictwa PCK z pewnością ma powody do nudy, za każdym razem, gdy ma możliwość wykazania się podczas naszych wydarzeń. Choć Nocna Ściema jest jedną z największych i najbardziej wymagających imprez w okolicy Koszalina, to nuuuuda dla ratowników jest wielkim jej sprzymierzeńcem :). I tak trzymać. Nuda, to Wasze bezpieczeństwo i oznaka, że nic się specjalnego nie dzieje. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 października 2018 r.

Ostatnie 5 nocy do startu NŚ2018

Pozostało 5 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Za 5 nocy widzimy się w Koszalinie Arek Arni Demidowicz wraz ze swoją ekipą po raz kolejny zagrzeje Was do startu fantastyczną rozgrzewką. Już o 1.3o zbierzcie się licznie na stadionie, by wzbudzić pokłady adrenaliny i wpłynąć na pojawienie się endorfin jeszcze przed wystrzałem do startu. Tuż po mocnej i dynamicznej rozgrzewce w powietrze pofruną piękne fajerwerki, które okraszone doskonałą muzyką sprawiają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2018 r.

Odliczanie trwa. Pozostało 6 nocy.

Pozostało 6 nocy do Nocnej Ściemy 2018 6 nocy i wszystko będzie jasne? Tym razem trafiliśmy do Katmandu w Himalajach. Odliczanie do startu trwa, a żądna wrażeń i wyzwań Anna Kruk mocno zachęca do odwiedzenia Koszalina. W końcu to właśnie u nas Rekordy Świata padają za każdym razem i w każdej edycji. Każdy ma niepowtarzalną szansę walki z czasem, którą my troszkę ułatwiamy :). Widzimy się już za 6 nocy, które coraz trudniej przespać w całości... (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 października 2018 r.

Pozostało 7 nocy do Nocnej Ściemy 2018

Pozostało 7 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Jedynie 7 pełnych oczekiwań nocy My jesteśmy bardzo niecierpliwi. Musimy jednak czekać i dopieszczać każdy element Nocnej Ściemy 2018... jest ona tego warta, tym bardziej gdy wiemy, jak bardzo zależy Wam na uczestnictwie w jednym z najciekawszych wydarzeń biegowych. Dziś serdeczne zaproszenia płyną od Ali Al Saiediego, który jest organizatorem jednego z najciekawszych wydarzeń w naszym mieście - TEDx Koszal (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2018 r.

Pozostało 8 nocy do Nocnej Ściemy 2018

Pozostało 8 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Nocna Ściema 2018 rusza za 8 nocy To jedynie tydzień i jeden dzień. Nie możemy się już doczekać wyśmienitych makaronów, które będą serwowane przez załogantów z Pasta in Box. Każdy z maratończyków otrzyma już w biurze zawodów kupon na makaron-party. Wszyscy półmaratończycy, okazując swój numer startowy, będą mogli skorzystać z przysmaku za drobne 5 złociszy. Osoby towarzyszące i kibice również będą miel (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2018 r.

Pozostało 9 nocy do Nocnej Ściemy 2018

Pozostało 9 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Już tylko 9 nocy do wystrzału fajerwerków 9 nocy do Ściemy specjalnie dla Was od Wolontariuszy z I L.O. im. St. Dubois w Koszalinie. Jeszcze dziś spotkamy się z licznymi Wolontariuszami i zapraszamy wszystkich chętnych do DZIAŁANIA! - o 18.oo w hali Politechniki Koszalińskiej przy ul. Racławickiej (w miejscu biura zawodów Nocnej Ściemy 2018). Będziemy wszyscy wielkim zaangażowaniem działać dla Was. Ab (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2018 r.

Rozpoczynamy odliczanie! 10 nocy do startu.

Pozostało 10 nocy do Nocnej Ściemy 2018 Odliczanie do startu rozpoczęte! Ostatnie 10 nocy do startu wskazują Wolontariusze z Elektronika. To nieco ponad tydzień. Nasze przygotowania trwają w najlepsze i wchodzą w najgorętszy okres. Jesteśmy pewni, że Wy też już się niecierpliwicie, a nogi same ciągną na start :). Możemy podpowiedzieć, że już teraz formy szlifować nie trzeba, a ostatnie spokojne treningi i dużo odpoczynku zdecydowanie wpłynie n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| PIERWSZA | ... | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ... | OSTATNIA |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 4 Online

Pokaż liste