NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2021
10 LAT

... 30-31 października
... jedenasta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

17 października 2013 r.

GRUPA ENERGA sponsorem Nocnej Ściemy 2013

Grupa Energa sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Miło nam poinformować, że Grupa Energa została Sponsorem Nocnej Ściemy 2013. Grupa ENERGA już od ponad czterech lat prowadzi program ENERGA dla Ciebie. Jest on wyrazem zaangażowania Grupy w ważne inicjatywy społeczności lokalnych. Promuje działania skupione wokół wartości: człowiek, radość życia, edukacja, środowisko, ekologia, bezpieczeństwo, przyszłość dzieci. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 października 2013 r.

MEDALE z NUMEREM SERYJNYM

Stowarzyszenie Terapeutów Ponownie nie będziemy owijać w bawełnę, bo bawełnę będziecie mieć jeszcze w pakietach startowych :). Jak przystało na Nocną Ściemę, tak i trzeci raz z rzędu wyższa konieczność wymaga od nas tego, by było coś innego :). Po raz kolejny (trzeci z kolei) w maratonie medale przygotuje ekipa osób autystycznych ze Stowarzyszenia Terapeutów w Warszawie. Wszelkie prace nadzoruje poświęcają (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

13 października 2013 r.

Ostatni dzień NIŻSZYCH OPŁAT (13 październik

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi wpłaty w sobotę lub niedzielę uspokajamy, że opłaty startowe odnotowane na naszym koncie w poniedziałek (14 października) nie będą wymagały wnoszenia dopłat, mimo iż termin ich wpływu będzie przekroczony. Także jeszcze dziś dokonujcie przelewów, by nie było żadnych wątpliwości :). Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa 1 (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

11 października 2013 r.

Bieg po dotacje unijne - RPO WZ

Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego Dzięki środkom unijnym, które otrzymało nasze Województwo zmienia się obraz naszych osiedli, dzielnic i miast. 862 mln euro zostały wykorzystane na budowę nowych i renowację istniejących budynków, zakup specjalistycznego sprzętu do szkół, szpitali, przedsiębiorstw oraz budowę ponad 200 km dróg. Powstają nowe place zabaw, tereny rekreacyjne i ścieżk (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2013 r.

Koszulki... Jedna czy dwie? Oto jest pytanie.

Koszulka bawełniana (wszyscy) i biegowa (maraton) - z długimi rękawami Prezentujemy wizualizację koszulek, które trafią do Waszych rąk. Wersję bawełnianą z długimi rękawami otrzymacie wszyscy już w biurze zawodów - wraz z pozostałymi atrakcjami pakietów startowych. Wersja biegowa z dodatkową informacją o ukończeniu maratonu zarezerwowana będzie dla tych, którzy uporają się z królewskim dystansem Nocnej Ściemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 października 2013 r.

Seans filmowy w Teatrze. Spirit of the Marathon.

Podczas oficjalnego otwarcia Nocnej Ściemy 2013, które będzie miało miejsce w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie, zaprezentujemy Wam film "Spirit of the Marathon". Będzie to więc niebywała okazja, do obejrzenia tego tytułu na dużym ekranie. Pasjonująca opowieść o tych, którzy przygotowują się do pokonania królewskiego dystansu. Od amatorów do profesjonalnych biegaczy. Pięć różnych historii, pięć osób, które (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2013 r.

Niższe opłaty TYLKO do 13 października.

Przypominamy, że drugi termin wnoszenia opłat, który umożliwia tańsze "ściemnianie", upływa w niedzielę 13 października. Do tego czasu obowiązują opłaty startowe w wysokości 59 złotych za półmaraton oraz 99 złotych za maraton. Decyduje oczywiście data wpływu na konto organizatora, prosimy więc o wcześniejsze dokonywanie przekazów. Jeśli chcecie dokładniej poznać zawartość pakietów startowych - zapraszam do lektury (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 października 2013 r.

Spotkania wolontariuszy - 10 i 17 października

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkania wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, który przeznacz (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 października 2013 r.

Drużyny: również w półmaratonie!

Karta zgłoszeniowa drużyn - maraton i półmaraton W "połówce" możecie dokonać cudu :). 4 x maraton z czasem poniżej 8 godzin? 4 x półmaraton łamiąc godzinę, lub dwie? To możliwe tylko na Ściemie. Podjęliśmy decyzję, aby klasyfikacja drużynowa prowadzona była również na dystansie półmaratonu. Tak więc zbierając się w co najmniej 4-osobowe zespoły biegnące ten sam dystans będziecie mogli rywalizować wspólnie z innymi "czwórkami". Liczba osób w zespole może być dowolna. Jedna osoba może należeć wyłącznie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

29 września 2013 r., 11:30

40. Berlin Marathon z REKORDEM ŚWIATA

40. Berlin Marathon Kenijczyk Wilson Kipsang stał się nowym rekordzistą świata w maratonie. Uzyskał on czas 2 godzin 3 minut 23 sekund, czyli o 15 sekund poprawił dotychczasowy rekord Patricka Makau (również z Berlina). Berlin okazuje się miejscem, gdzie w ostatnich latach padają najlepsze wyniki na królewskim dystansie. Tym samym zmienił się Wasz cel na Nocnej Ściemie :) - czyli uzyskanie zegarowego wyniku (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

27 września 2013 r.

TORBY. Czarne. Bawełniane.

Torby bawełniane - dla wszystkich uczestników Nocnej Ściemy 2013 Ponownie robimy to, co poprzednio. Nuda. Wszystkie atrakcje związane z pakietami startowymi zapakujemy w brzydkie, mało atrakcyjne bawełniane torby o czarnym zabarwieniu. Postaramy się upchać w nie i chusty wielofunkcyjne, i koszulki okolicznościowe, i inne drobniejsze dodatki oraz stylowy i szybki numerek startowy wraz z agrafkami. Oczywiście wszystkim mniej chętnym lub niechętnym do wyniesienia wyżej wymienionych elementów w torbie (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 września 2013r.

Promocja... od dawna... dla wszystkich :)

Wszyscy nasi wspaniali dotychczasowi uczestnicy oraz Ci, którzy jeszcze nigdy nie startowali w Koszalinie mają gwarancję, że startując w Nocnej Ściemie mogą do woli delektować się darmowymi startami w pozostałych imprezach biegowych przez nas organizowanych. Nie musimy więc robić dodatkowych promocji by można było dużo startować i by nie obciążało to portfela. Oto kalendarz biegów BEZ OPŁAT STARTOWYCH na 2014 rok: 24 kwietnia: Leśna Piątka 1/6 15 maja: Leśna Piątka 2/6 19 czerwca (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 września 2013r.

Zapraszamy wolontariuszy - 26 września o 19:00

Zapraszamy wszystkich chętnych na pierwsze w tym roku spotkanie wolontariuszy Nocnej Ściemy 2013. Zachęcamy do udziału w wolontariacie każdego, kto chce poświęcić trochę swojego czasu innym podczas przygotowania i realizacji jednej z najciekawszych imprez biegowych w Polsce. Chcielibyśmy Wam przybliżyć ideę wolontariatu podczas imprez sportowych, przedstawić Wam Nocną Ściemę i zaprezentować obszar działań, k (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 września 2013 r.

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2013

Lotto sponsorem Nocnej Ściemy 2013 Do grona srebrnych sponsorów Nocnej Ściemy 2013 dołączył Totalizator Sportowy Sp. z o.o. w Warszawie czyli znana wszystkim marka LOTTO. Nawiązanie owocnej współpracy z pewnością wpłynie korzystnie na obraz imprezy i jej realizację, co również będziecie mogli odczuć jako uczestnicy, zbliżającej się wielkimi krokami, trzeciej edycji Nocnej Ściemy. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

20 września 2013 r.

Chusty wielofunkcyjne - dla wszystkich!

Chusta wielofunkcyjna - dla wszystkich uczestników Nocnej Ściemy 2013 W zasadzie można byłoby zatytułować "pakiety na bogato". W końcu składać się one będą z naprawdę funkcjonalnych i atrakcyjnych elementów. Całą zawartość możecie na bieżąco sprawdzać w zakładce "Pakiety startowe i nagrody". Miło nam przekazać nowinę, w postaci uzupełnienia pakietów startowych o chusty wielofunkcyjne! Każdy z Was, bez względu na wybrany dystans, przy odbiorze numeru startowego wraz z koszulką otrzyma też ten niepowtarzalny i atrakcyjny prezent. Oczywiście funkcjonalność chust może być sprawdzona od razu podczas (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |

Mapa strony | Aktualności | Czym jest? | Regulamin | Trasa | Nagrody | Wyniki | Zdjęcia | Sponsorzy | Wolontariusze | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2011-2021
by

Na stronie przebywa: 4 Online

Pokaż liste