NOCNA ŚCIEMA 2020 - złota edycja - maraton, półmaraton, bieg - Koszalin


Nocna Ściema 2020
ZŁOTA EDYCJA

... 24-25 października
... dziesiąta edycja
... rekordy świata
... maraton poniżej 2 godzin
... półmaraton w kilka minut
... fenomenalne życiówki
... doskonała atmosfera
... prawdziwa, nocna aura
... to nie ściema, to Nocna Ściema®

20 czerwca 2016 r.

6 godzin do zapisów... 131 dni do startu :)

Nocna Ściema Już tylko kilka godzin dzieli Was od momentu rozpoczęcia zgłoszeń do Nocnej Ściemy 2016. Oficjalne otwarcie zgłoszeń nastąpi o 21:32, czyli punktualnie o zachodzie słońca, wraz z nadejściem najkrótszej nocy roku w Koszalinie :). Ponownie będziecie bić rekordy życiowe i świata w jedynym takim biegu na świecie... a z pomocą przyjdzie zmiana czasu letniego w zimowy - gdy zegarki powrócą na godzinę (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

14 czerwca 2016 r.

Za tydzień ruszają zapisy Nocnej Ściemy 2016!

Nocna Ściema 2016 - numery startowe z własnym napisem. Kolejny, piękny biegowy rok za nami. Przed nami już szósta edycja Nocnej Ściemy, w której rekordy świata i życiówki są w zasięgu każdego! Nie bez powodu zmiany czasu jeszcze nikt nie zniósł :). Zapisy do Nocnej Ściemy 2016 uruchomimy jak przed rokiem, w najkrótszą noc w roku... co tym razem nastąpi 20 czerwca punktualnie o 21.32. Ponownie s (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

12 listopada 2015 r.

Szczęśliwa trzynastka Nocnej Ściemy 2015.

Zaliczyli wszystkie maratony Nocnej Ściemy od 2011 do 2015 roku. Mamy zaszczyt przedstawić najwytrwalszą, wyjątkową i zapewne najszczęśliwszą trzynastkę Nocnej Ściemy. Po pięciu edycjach maratonu, który zapoczątkowany został w 2011 roku, na placu boju pozostało 13. osób z ukończonymi wszystkimi biegami na królewskim dystansie. Z zaszczytnego grona z poprzedniej edycji wykruszył się jedynie jeden uczestnik. Ozn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

10 listopada 2015 r.

Wyjątkowy tort Nocnej Ściemy 2015.

Tort dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Wyjątkowa okazja do przygotowania wyjątkowego tortu. Skosztować go mogli nasi wspaniali Wolontariusze, z którymi spotkaliśmy się 3 listopada. Spotkanie zaszczycili goście specjalni z Wiceprezydentem Koszalina Andrzejem Kierzkiem na czele. Wiceprezydent kroił i serwował słodką nagrodę osobiście :). Wolontariusze otrzym (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 listopada 2015 r.

Prezent od wnuczki po pierwszym półmaratonie

Prezent od wnuczki na pamiątkę Nocnej Ściemy Każdy z uczestników odbierał swój bieg w Nocnej Ściemie indywidualnie. Każdy zapewne ma odmienne wspomnienia i przyjemne akcenty, które wiązały się ze startem. Iwona, która wystartowała z regularnym bieganiem w sierpniu doczekała się swojego pierwszego półmaratonu właśnie w Koszalinie... a po powrocie ogromną radość sprawił jej dodatkowy pre (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 listopada 2015 r.

Tort dla wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015.

Tort Nocnej Ściemy Jak co roku tak i tym razem zwieńczeniem Nocnej Ściemy będzie wyjątkowe spotkanie przy torcie. Zasiądą przy nim wolontariusze zaangażowani w przygotowanie i realizację najlepszej koszalińskiej imprezy biegowej, jednego z najbardziej rozpoznawalnych biegów nocnych w Polsce. Na spotkanie zapraszamy już we wtorek, 3 listopada na godz. 19:00 do auli I L.O. im. St. Dubois w K (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

31 października 2015 r.

Relacja filmowa z Nocnej Ściemy 2015.

Relacja filmowa z Nocnej Ściemy 2015. Mamy dla Was wyjątkową relację filmową z Nocnej Ściemy 2015. Możecie odświeżyć swoją pamięć i zobaczyć, jak Nocna Ściema wyglądała oczami obserwatorów :). Nagraniem ujęć i montażem zajął się Piotr Sienicki, który zarzucił dla tej funkcji możliwość pokonania naszej trasy w biegu :). Efekt jest naprawdę niezły. W dalszym ciąg (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 października 2015 r.

Blisko 800 biegaczy Nocnej Ściemy 2015!

Wyniki w Nocnej Ściemie 2015 - indywidualnie i drużynowo! WYNIKI - indywidualne i drużynowe Jak już zapewne zauważyliście, wyniki Nocnej Ściemy 2015 pojawiły się w niedzielę, późnym popołudniem :). Na starcie stanęło ponad 800 chętnych do uporania się z wymagającą trasą. Metę osiągnęło kilka osób mniej od tej imponującej liczby, lecz mimo to cała Ściema odnotowała (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

24 października 2015 r.

Garść informacji na chwilę przed startem :).

Plakat Nocnej Ściemy 2015 - maratonu i półmaratonu w Koszalinie Do Nocnej Ściemy 2015 pozostały 2 dni i 2 godziny... to niewiele, ale może jeszcze przyda się Wam dodatkowa wiedza z zakresu organizacyjnego :). Jeśli wciąż się wahasz... w dalszym ciągu możesz stać się uczestnikiem piątej edycji wyjątkowego maratonu i półmaratonu. Zapraszamy więc do lektury kilku powtarzających się istotnych pytań, które mogą rozwiać Wasze wątpliwości :). Piszemy o biurze, zapisach, pakietach i ich odbiorze, drużynach, trasie, oznaczeniu kilometrów, toaletach, prysznicach i kilku innych za (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

21 października 2015 r.

Fantastyczne trofea Nocnej Ściemy 2015!

Trofea Nocnej Ściemy 2015 na podium w kategoriach wiekowych, dla drużyn oraz Koszalinian. Możemy w końcu zaprezentować wyjątkowe, atrakcyjne, pięknie wykonane i niesamowite trofea Nocnej Ściemy 2015. Trofea trafią do pierwszych trójek we wszystkich przewidzianych kategoriach wiekowych, do każdego z czterech członków drużyn na podium obu dystansów oraz dla najszybszych Koszalinian. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

19 października 2015 r.

Medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015!

Medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015. W końcu, po kilku dniach niecierpliwości, możecie podziwiać medale w półmaratonie Nocna Ściema 2015. Podobnie jak te -maratońskie- przygotowane zostały przez Pracownię Ceramiczną Czwarte NIEBO. Niektórym może się skojarzyć z kultowym Pacmanem... może to i racja :) skoro do pokonania macie pełne 4 okrążenia (by otrzymać właśnie takim medal). Mimo to (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 października 2015 r.

Roman Toboła. Najlepszy spiker biegów!

Najlepszy spiker biegów w Polsce - Roman Toboła - na Nocnej Ściemie Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów.... Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

17 października 2015 r.

7 dni do startu Nocnej Ściemy 2015!

Po raz piąty pobiegną w maratonie... z 2-cyfrowymi numerami startowymi Niektórym z Was już motyle w brzuchu krążą - na co przynajmniej wskazują niektóre wypowiedzi :), a to jeszcze pełnych 7 dni do tego, by przygotować się do biegowej przygody w Koszalinie. Jedno jest pewne. W nadchodzącym tygodniu można spokojnie wypoczywać i nie wybiec nawet na choćby jeden trening (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2015 r.

Błyskawiczny konkurs z nagrodami!

Bądź widoczny! ATOM webski sklep i Nocna Ściema 2015 ATOM webski sklep wspiera Wolontariuszy... chce także nagrodzić sympatyków Nocnej Ściemy 2015, którzy odwiedzają naszą stronę na Facebooku. 1. Polubcie nasz profil fb.com/nocny.maraton. 2. Polubcie artykuł i udostępnijcie go na swoim profilu 3. Napiszcie w komentarzu pod zdjęciem na naszym profilu do czego mogą pr (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

16 października 2015 r.

Wolontariusze Nocnej Ściemy 2015 na biało!

Wyjątkowe - białe koszulki dla Wolontariuszy Nocnej Ściemy 2015 Nocna Ściema 2015 to też impreza dla Wolontariuszy... w tej edycji otrzymają wyjątkowe, pamiątkowe koszulki! I choć konwencja naszych biegów jest utrzymana w tonacji dominującej czerni, to właśnie nasze najważniejsze ogniwo imprezy będzie prezentować się na biało! Na rękawku można też dostrzec ATOM webski sklep, kt (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |